Dotacje unijne w ramach działania 8.2 możesz znaleźć na dabrowsky.pl. Najlepsi fachowcy w warszawie, elektrycy, hydraulik warszawa są w bardzo dobrych cenach.
Blog > Komentarze do wpisu
Jak tutaj dotarłem czyli guide How to Get to Korea - Emirates

Muszę nadrobić stracone wpisy ponieważ jestem już tutaj 3 tygodnie.

Airbus

1. Wiza

Nie potrzebujemy wizy na pobyt do 3 miesięcy. Powyżej tego okresu musimy udać do ambasady i mam tutaj kilka opcji. Polecam Wizę typu multi - pozwoli nam to na dowolną liczbę opuszczeń granicy kraju - koniecznie w przypadku podróży do Japonii i Chin. Koszt multi entry 80$. Single 50$. Wymagane załączniki w przypadku studenta - status studenta i dokumenty z uczelni przyjmującej. Czas realizacji - 3 dni.

 

2. Samolot - jak dotrzeć

Zasadnicze pytanie to jak dotrzeć na ten malutki półwysep ? Opcji jest kilka odmiennych cenowo oraz komfortowo.

- opcje z Warszawy jest ich całkiem sporo w przedziale od 2600 do 4000 zł w obie strony

- ja musiałem coś załatwić wcześniej w Londynie więc leciałem z heathrow linia Emirates

Zasadniczy powód to wysoka jakość obsługi i niska cena. Miałem przyjemność kiedyś podczas wakacji pracował na lotnisku w UK i generalnie Emirates to jedna z najlepszych linii na świecie. Druga motywacja to samolot Aribus 380 - najnowszy i największy dostępny samolot pasażerski na Świecie. Gwarantuje on odpowiedni komfort podróży na tak długie trasie oczywiście w Dubaju (DXB) mamy przesiadę - bez niej nie wytrzymał bym takiego trudu podróży - mam 190 cm wzrostu :-) . Za bilet zapłaciłem 2600 zł. Czas podróży około 17 godzin.

 

 


 

 

niedziela, 21 marca 2010, skorzany

Polecane wpisy