Dotacje unijne w ramach działania 8.2 możesz znaleźć na dabrowsky.pl. Najlepsi fachowcy w warszawie, elektrycy, hydraulik warszawa są w bardzo dobrych cenach.
Blog > Komentarze do wpisu
Samolot Airbus 380 i system ICE

Airbus 380 to jeden z najciekawszych środków transportu dostępnych na naszej planecie. Wyróżniają go dwa pokłady i ładowność w zależności od konfiguracji do 800 osób - wszystkie siedzenie ekonomiczne -a w układzie tradycyjnym z klasą first i business oraz economy to 540 osób.

1. Miejsce

Polecam siedzenia przy oknie lub przy korytarzu - nie ma mowy o jakiś długich spacerach niestety. Samolot jest bardzo przestronny a wnętrze wysokie co daje poczucie komfortu. Na starcie tak jak w każdej linii międzykontynetalnej dostajemy poduszkę, koc, słuchawki. Siedzenia z pełną regulacją - zagłówków itd. - duża różnica w porównaniu z boeing i LOT.

2. Obsługa

Obsługa powinna rozdać gorące ręczniczki do przemycia twarzy i rąk - BARDZO GORĄCE - prosto z pieca. Następnie start i odziwo mimo moich kilkudzięsięciu lotów samolotami różnych klas nie czujemy nic - po prostu jest on tak wielki że nie odczuwamy momentu oderwania od ziemi.

3. ICE + internet communication entertainment

W sumie to już taki standard że podczas lotu możemy oglądać dowolne serialne i filmy. Mamy dostęp do gniazda dla naszego laptopa - można również dzwonić ponieważ system ICE ma wbudowany telefon i czytnik kart kredytowych :-D. Fajną rzeczą jest podgląd kamer ukazujących widok z samolotu - przód , skrzydło i tył.

Co do cen z ICE :

1 minuta rozmowy 5$ jeżeli dobrze pamiętam

1 sms 1$

System stoi na Linux - udało mi się go zawiesić :D

4. Jedzenie

W zależności od długości lotu mamy serwowane 2-3 do trzech dań plus jakieś przekąski - napoje w Emirates raczej są bez limitu w cenie. Szampan jest płatny dodatkowo 8$. Ja miałem ochotę się przespać więc prosiłem zawsze o wino lub  piwo do jedzenia - wybór nie jest oczywiście za szeroki - jedno czerwone wino i białe. Marki piwa o ile pamiętam z 3. Zawsze mamy wybór co chcemy zjeść - otrzymuje menu - Wegetarianie itd. powinni zgłosić swoje życzenia co do jedzenia na 24h przed lotem - wybór na stronie linii lotniczych.

 

 


niedziela, 21 marca 2010, skorzany

Polecane wpisy