Dotacje unijne w ramach działania 8.2 możesz znaleźć na dabrowsky.pl. Najlepsi fachowcy w warszawie, elektrycy, hydraulik warszawa są w bardzo dobrych cenach.
Blog > Komentarze do wpisu
Co Koreańczycy wiedza o Polsce ?

Dyskusja na jakikolwiek temat z osobnikiem narodowości koreańskiej przebiega w dość dziwny sposób. Każda ma taki sam schemat, Koreańczyk z zasady nie przyzna się do swojej niewiedzy, po prostu będzie się uśmiechał lub kiwał głową nie mając pojęcia o czym do niego mówimy.

Najciekawsze pytania z jakimi się spotkałem odnośnie Polski i Europy i naszego społeczeństwa (postępu technologicznego) wylistuję poniżej. Dla wielu Azjatów, Polska Europa USA to to samo. Identyczna kultura białych ludzi.

- Czy w Polsce jecie pałeczkami ?

- Czy Polska ma dostęp do morza ?

- Czy Polska jest częścią Rosji ?

- Czy w Polsce panuje ustrój komunistyczny ?

- Czy widziałeś kiedyś telefon z dotykowym ekranem ? (co ciekawe jak pokazałem ipod'a touch byli niezmiernie zachwyceni 2,5 letnim urządzeniem :-) )

- Czy też jecie psy ?

Post nie ma z zasady potępiać niewiedzy etc. Zapewne pytając mieszkańców Polski o sprawy dotyczące Korei ciężko było by uzyskać jakieś bardziej szczegółowe informacje.

Co ciekawe dla Koreańczyków jesteśmy częścią tamtego świata, świata białych ludzi. Oczywiście zdarzają się osobniki pamiętające Polskę z czasów komunistycznych, zdziwieni są bardzo gdy mówię, że ten ustrój już nie panuje...

piątek, 28 maja 2010, skorzany

Polecane wpisy