Dotacje unijne w ramach działania 8.2 możesz znaleźć na dabrowsky.pl. Najlepsi fachowcy w warszawie, elektrycy, hydraulik warszawa są w bardzo dobrych cenach.
Blog > Komentarze do wpisu
Hyundai - fabryka w Ulsan - zarobki oraz trochę statystyki

W Ulsan mieści się największa część koncernu Hyundai, ponieważ zlokalizowana jest tutaj fabryka samochodów (1 700 000 sztuk rocznie) oraz stocznie. Hyundai posiada w Korei jeszcze dwie mniejsze fabryki, ale ta ma znaczenie strategiczne. Na świecie fabryki zlokalizowane są również w Czechach, Rosji, Turcji, USA i Chinach oraz Indiach.

Ulsan jest miastem położonym nad samym morzem i pełni funkcję portu eksportowego dla samochodów Hyundaia. Znajdują się tutaj również olbrzymie stocznie tego koncernu. Ulsan zawdzięcza koncernowi większość inwestycji w mieście. Koncern zatrudnia w fabryce samochodów 32 000 osób!! Lokalny University of Ulsan jest w sponsorowany przez Hyundai Heavy Industry.

Na terenie zakładu znajdują się :

- 4 różne fabryki

- zatrudnianych jest 32 000 osób

- 24 kafeterie

- zarobki na taśmie 30 000 USD, inżynier 70 000 USD - (to może być niestety propaganda)

- czas pracy 10-12h dziennie 5 dni w tygodniu

- przedszkola szkoły w okolicy itd..

Obok fabryki ogromny port gdzie samochody ładowane są do potężnych statków transportowych. O dziwo kierowcy , którzy przeprowadzają samochody z fabryki do portu prowadzą je z wielką werwą i temperamentem - podobno liczy się każda sekunda :-)

 

piątek, 04 czerwca 2010, skorzany

Polecane wpisy